Galeria_11

Agroturystyka Brzezina – wypoczynek na pograniczu Wielkopolski i Kujaw

Agroturystyka Brzezina nad jeziorem to malowniczo usytuowana osada na Pałukach, przepięknej krainie leżącej na pograniczu dwóch regionów, którymi są Wielkopolska i Kujawy. To teren wyjątkowo ciekawy pod względem turystycznym, gdyż kryje się tu wiele atrakcji, które przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym. Usytuowanie naszego obiektu pozwala na komfortowy wypoczynek w ciszy i spokoju dla ciebie i twojej rodziny.

Agroturystyka Brzezina jako część Chomiąży Księżej leżąca na skraju Wielkopolski i Kujaw to idealna baza wypadowa do organizowania wycieczek po mało znanych zakątkach środkowej Polski, np. Żnina, a także urokliwe miejsce do wypoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu. W naszej agroturystyce dobrze będą czuć się zarówno pary, jak i rodziny z dziećmi, którym zależy na komfortowych warunkach do relaksu w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Nasze gospodarstwo jest usytuowane nad jeziorem, w odległości ok. 100 km od Poznania, 50 km od Bydgoszczy i 55 km od Inowrocławia.

Oprócz wielu atrakcji turystycznych, których dostarcza Wielkopolska i Kujawy, w naszej agroturystyce oferujemy możliwość błogiego relaksu na łonie przyrody w ciszy i spokoju, zwłaszcza tym osobom, które chcą oderwać się od miejskiej rzeczywistości.

Galeria_23

Komfortowo wyposażone domki nad jeziorem

Wybierając odpoczynek w agroturystyce Brzezina, oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowo zaaranżowane domki nad jeziorem. Dzięki bliskości przyrody i przytulnym wnętrzom urządzonym w klimacie wiejskich rezydencji, nasi Goście będą mogli poczuć się jak w prawdziwej agroturystyce. Każdy domek posiada łazienkę, trzy sypialnie, kuchnię oraz salon. Na wynajem oferujemy domek różany, lawendowy, a także wśród brzóz. Do każdego domu prowadzi niezależne wejście od podwórka.

Nasza agroturystyka nad jeziorem położona na skraju dwóch regionów (Kujawy i Wielkopolska) to miejsce, które doskonale sprawdzi się zarówno na wypoczynek latem, jak i zimą.

Atrakcyjna lokalizacja, czyste powietrze oraz bliskość przyrody sprawiają, że agroturystyka Brzeziny jest chętnie odwiedzana nie tylko przez osoby zamieszkujące Kujawy czy Wielkopolskę. W naszej osadzie agroturystycznej gościmy turystów z różnych zakątków Polski, którzy poszukują miejsca cichego, spokojnego i idealnego na aktywny wypoczynek na łonie natury o każdej porze roku.

Historyczna kraina na Pałukach

Brzezina, osada agroturystyczna leżąca na skraju wioski Chomiąża Księża w pobliżu takich miejscowości jak Żnin czy historyczny Biskupin to wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy preferują agroturystykę, jako najlepszy sposób spędzania wolnego czasu. Pałuki, będące lokalizacją naszej osady agroturystycznej stanowią część ziem, na których zakładano państwowość polską. Temu działaniu sprzyjało ukształtowania i urozmaicenie terenu, który po dziś dzień jest atutem tej krainy. W pobliżu Brzeziny znajduje kilka innych historycznych miejscowości, takich jak np. Żnin. Z tego względu, oprócz spokoju i dobrych warunków do odpoczynku, Brzezina stanowi dobrą bazę wypadową na całe Pałuki.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w naszej osadzie, będącej integralną częścią wsi Chomiąża Księża. Jest to najlepszy wybór dla tych z Państwa, dla których agroturystyka jest idealną formą odpoczynku.

Brzezina

Brzezina