wczasy i wypoczynek nad jeziorem Wielkopolska

Wczasy nad jeziorem na styku Kujaw i Wielkopolski

Marzą Ci się ustronne wakacje nad jeziorem w malowniczej krainie, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu? Chcesz pooddychać świeżym powietrzem i cieszyć się wypoczynkiem w ciszy i spokoju na łonie natury, wśród pól, lasów i łąk?

Jeśli tak, to agroturystyka Brzezina na pograniczu Wielkopolski i Kujaw jest idealnym miejscem dla Ciebie! Oferujemy znakomite warunki do wypoczynku nad jeziorem o każdej porze roku, dbając przy tym o najwyższą jakość świadczonych usług. Wczasy nad jeziorem w naszej osadzie agroturystycznej to doskonała propozycja dla par, rodzin z dziećmi, a także dla wszystkich tych osób, które w trakcie wakacji chcą oderwać się od miejskiej rzeczywistości.

Agroturystyka Brzezina jest położona w wyjątkowo urokliwym miejscu na pograniczu dwóch wyjątkowych krain, do których należą Wielkopolska i Kujawy. Świetna lokalizacja, dobry dojazd, a także bliskość natury sprawiają, że wypoczynek nad jeziorem w naszych domkach na długo pozostaje w pamięci każdego, kto nas odwiedzi.

wypoczynek wielkopolska

Wypoczynek nad jeziorem – co warto zobaczyć w okolicy?

Osada agroturystyczna Brzezina to miejsce na wymarzone wczasy nad jeziorem na styku Wielkopolski i Kujaw, zwłaszcza, że w okolicy nie brakuje atrakcji turystycznych. Teren usytuowany na pograniczu dwóch pięknych województw, do których bez wątpienia należy zarówno Wielkopolska, jak i Kujawy, jest pełen ciekawych i nieodkrytych przez turystów miejsc.

Decydując się na wakacje nad jeziorem w naszej agroturystyce, warto wybrać się chociażby do parku jurajskiego w Rogowie czy do Muzeum Ziemi Pałuckiej w Żninie. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka również cenna osada kultury łużyckiej w Biskupinie – w trzecim tygodniu września odbywa się tu Festyn Archeologiczny, w trakcie którego można postrzelać z łuku czy samodzielnie wykonać biżuterię z bursztynu.

Wczasy nad jeziorem w agroturystyce Brzezina to doskonała okazja do bliższego poznania Wielkopolski i Kujaw, a także do odkrycia wielu fascynujących, wciąż mało znanych zakątków Ziemi Pałuckiej. Nasze gospodarstwo to miejsce na niezapomniany wypoczynek zarówno latem, jak i zimą, w którym poza ofertą komfortowo wyposażonych pokoi, można samemu doświadczyć uroków wiejskiego życia.

Brzezina

Brzezina